Par mums

Preču zīmes logotipā redzamie burti „MI” nozīmē „mobilais internets”. Tos var interpretēt arī kā „Mission Impossible”, jo darbības sākuma posmā Xiaomi saskārās ar daudziem izaicinājumiem, kas šķita nepārvarami.

PADARĪT KVALITATĪVAS TEHNOLOĢIJAS PIEEJAMAS IKVIENAM.

Korporācija ir dibināta 2010. gada aprīlī un Honkongas fondu biržas sarakstā tika iekļauta 2018. gada 9. jūlijā (1810.HK). Xiaomi ir interneta uzņēmums, kura pamatā ir viedtālruņi un viedā aparatūra, ko savieno lietu interneta (IoT) platforma.

Ar vienādu uzsvaru uz inovācijām un kvalitāti Xiaomi nepārtraukti cenšas nodrošināt lietotājiem augstas kvalitātes pieredzi un darbības efektivitāti. Uzņēmums neatlaidīgi veido izcilus produktus par godīgām cenām, lai, pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, visiem pasaulē ļautu baudīt labāku dzīvi.

Kopš 2021. gada otrā ceturkšņa Xiaomi pasaules viedtālruņu tirgū ir otrajā vietā. Xiaomi produkti ir pieejami vairāk nekā 100 valstīs un reģionos visā pasaulē. 2020. gada augustā uzņēmums otro reizi iekļuva Fortune Global 500 sarakstā, ieņemot 422. vietu, kas ir par 46 vietām augstāk nekā 2019. gadā. Turklāt interneta kompāniju kategorijā Xiaomi ierindojās 7. vietā.

MŪSU KULTŪRA

„Tikai faniem” – tādi ir mūsu uzskati. Mūsu uzticamie MI fani pavada mūs katrā solī. Patiesībā daudzi
Xiaomi darbinieki pirms pievienošanās komandai bija MI fani. Kā komanda mēs neatlaidīgi tiecamies pēc pilnības, pastāvīgi pilnveidojot un uzlabojot savus produktus, lai lietotājiem nodrošinātu labāko iespējamo pieredzi. Mēs arī bezbailīgi testējam jaunas idejas un paplašinām savas robežas. Mūsu aizrautība un ticība inovācijām kopā ar Mi fanu atbalstu ir mūsu unikālo Mi produktu dzinējspēks.

LIELISKS SĀKUMS

Vietne Mi-Home.lv ir autorizēts tiešsaistes veikals, kas pārdod visas Xiaomi ierīces, kas ir pieejamas izplatīšanai Latvija. Veikals tika izveidots, pateicoties oficiālā Xiaomi izplatītāja ABC Data sadarbībai ar Windtraders LV, UAB. Par spīti relatīvi pieticīgajam veikala darbības sākumam nākamajos mēnešos pārdošanas apjoms strauji palielinājās un Mi-Home.lv tīmekļa vietne kļuva ārkārtīgi populāra un atpazīstama klientiem visā Latvija. Tagad esam viens no apmeklētākajiem vienas preču zīmes interneta veikaliem Latvija.

LEĢENDĀRĀS AKCIJAS

Mi-Home.lv labo reputāciju nodrošināja arī regulārās reklāmas kampaņas, tostarp slavenās „zibizpārdošanas”. Klienti, kas piedalās šajā akcijā, var iegādāties produktus ar atlaidēm tikai par daļu no ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Tomēr šādi piedāvājumi ir spēkā tikai ierobežotu laiku.Ja vēlaties uzzināt par plānotajām akcijām, abonējiet jaunumu vēstules!