Tīmekļa sistēma Mesh

Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack)

Samazināt līdz €64,90

Esiet savienojumā ar Wi-Fi 6, izmantojot OFDMA tehnoloģiju un uzlabotu staru veidošanu. Viegli lietojams, izmantojot Xiaomi Home lietotni un atbalstu līdz pat 254 ierīcēm, kas darbojas vienlaikus.

 • Izplatīšana Latvijā
 • Oficiālā garantija
 • 14 dienu termiņš atgriešanai
 
€64,90
Mesh System AX3000Uzturiet savienojumu ar Wi-Fi 6
Stabils tīklošanas tīkls, Wi-Fi pārklājums līdz 4000 kvadrātpēdu platībā
Divjoslu Wi-Fi 6, lai nodrošinātu vienmērīgu tiešsaistes pieredzi
Ātrs bezvadu ātrums līdz 2976 Mbps
Uzticams savienojums līdz pat 254 ierīcēm
Xiaomi tīkla sistēma nodrošina pilnu pārklājumu sarežģītiem mājas iekārtojumiemXiaomi Mesh System AX3000 (2 gab.) apvieno tīklveida tīklu, kas nodrošina Wi-Fi 6 pārklājumu visā mājoklī, aptverot līdz pat 4000 kvadrātmetru platību. Xiaomi Mesh System AX3000 atbalsta tīklveida tīklošanu ar to pašu modeli un/vai Mi Router AX9000 kopā līdz 10 ierīcēm. Signāls automātiski un bez traucējumiem pārvietojas starp dažādiem maršrutētājiem, ļaujot jums spēlēt, kad esat ceļā.
Tīkla sistēma ar pašatjaunošanās* iespējāmMesh tīklā, kas izveidots, izmantojot Xiaomi Mesh System AX3000, ja tiek atklāts bojāts mezgls, visa tīkla arhitektūra tiek pārplānota, lai nodrošinātu normālu mesh tīkla darbību.
Viegli lietojamais sieta komplekts ir gudrs un vienkārši uzstādāms.Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) komplekts ir jau iepriekš konfigurēts rūpnīcā, tāpēc nav nepieciešama sarežģīta iestatīšana, un tas ir gatavs lietošanai*. Tagad ir viegli ienākt ātrgaitas interneta ērā, un nav nepieciešamas nekādas speciālās zināšanas.
Sāciet darbu uzreiz
un izbaudiet zibens ātruma Wi-Fi 6
Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) piedāvā 2,4 GHz un 5 GHz frekvenču joslas ar 802.11ax tehnoloģiju. Abas joslas kopā nodrošina divjoslu bezvadu savienojumu ar ātrumu līdz 2976 Mb/s*. Tas ir gandrīz divreiz lielāks ātrums nekā tipiskam AC1200 maršrutētājam. Arī 1024 QAM tehnoloģija ir ātrāka nekā Wi-Fi 5 256 QAM tehnoloģija, tāpēc jums nav jāgaida uz ātrdarbīgu piekļuvi internetam.
2x2 160 MHz
2x2 80 MHz
160 MHz liels joslas platums lieliskai pieredzeiJa joslas platums ir kā automaģistrāle, tad parastās divu joslu satiksmes sistēmas vienmēr ir pārslogotas. Taču ar Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) katras joslas platums un ātrums 5 GHz joslā ir divkāršots*. Izbaudiet maksimāli vienmērīgu tiešsaistes pieredzi, pat pieslēdzoties ar vairākām ierīcēm.
Augstas efektivitātes OFDMA pārraide nodrošina vienmērīgāku interneta piekļuvi vairākām ierīcēm*OFDMA tehnoloģija ļauj maršrutētājiem apstrādāt datu plūsmas no vairākām ierīcēm vienlaicīgi, ja datu pārraide nepieciešama lielām ierīcēm, tādējādi efektīvi samazinot tīkla pārslodzi un ievērojami samazinot kavēšanos.
Wi-Fi 6 maršrutētājs, kas atbalsta OFDMA
SaņemtsSaņemtsSaņemts
Tradicionālais Wi-Fi 5 maršrutētājs
SaņemšanaGaidīšanaGaidīšana
Stabils tiešsaistes savienojums 254 ierīcēm vienlaicīgi*Viedo māju laikmetā mājokļos kļūst arvien vairāk savienoto ierīču. Katram Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) produktam ir 256 MB RAM, lai nodrošinātu laiku un stabilu savienojamību un savlaicīgu reakciju sarežģītās vidēs ar lielu ierīču skaitu, piemēram, ģimenes tikšanās reizēs vai ballītēs.
Ne tikai energoefektīvs, bet arī izturīgāksTehnoloģija Target Wake Time savienojas tikai tad, kad tiek saņemts pārraides signāls, pretējā gadījumā paliek miega režīmā. Tas efektīvi samazina vidējo enerģijas patēriņu, pieslēdzoties Wi-Fi ierīcēm, un paildzina produkta kalpošanas laiku.*TWT tehnoloģijām ir nepieciešams, lai tās atbalstītu galiekārtas.
Vienkāršāka un gudrāka lietotāja pieredzeXiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) atbalsta inteliģentu vadību, izmantojot Xiaomi Home/Mi Home lietotni, vienkāršojot tīkla konfigurāciju, lai pat iesācēji lietotāji varētu viegli piekļūt ātrgaitas tīkliem.
Viens iepakojums, vairākas iespējasJa šis komplekts neatbilst jūsu vajadzībām, mēs piedāvājam arī Xiaomi Mesh System AX3000 (1 komplekts). Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat nelielā dzīvoklī vai lielā mājā ar vairākiem stāviem, mēs piedāvājam jums piemērotu risinājumu pēc pieprasījuma, lai izveidotu vēlamo interneta savienojumu.
Foršs melns taisnstūra kuba formas dizainsSlēptas divjoslu augstas veiktspējas antenas, torņa tipa termiskā arhitektūra, liela kanālu konvekcija un īpaši liels metāla radiators nodrošina stabilu darbību.
Lielāks speciālistu tehnoloģiskais atbalsts
 • Starpsavienojuma formēšanaVirziena uzlabots signāls lielākam pārklājumam.
 • BSS krāsošanaSaprātīgs algoritms optimizācija samazina traucējumus starp dažādiem Wi-Fi tīkliem
 • WPA3Jaunas paaudzes drošs šifrēšanas protokols nodrošina mājas tīkla datu drošību
 • IPv6Vairāk adrešu vietas efektīvākai pārsūtīšanai un drošībai
 • Piezīmes:
 • * Attēli šajā lapā ir ilustrācija, un reālā produkta dizains var atšķirties.
 • * Ja sabojājas pirmais ar interneta pakalpojumu sniedzēju savienotais mezgls, tiek pārtraukta interneta piekļuve visam tīklam, un tas neļauj veikt pašatjaunošanos. Tāpēc tas neattiecas uz pirmo tīkla mezglu, kas izmantots interneta pakalpojumu sniedzēja optiskās šķiedras savienojumam.
 • * Tikai divas Xiaomi Mesh System AX3000 vienības komplektā ir iepriekš savstarpēji savienotas rūpnīcā - tas nav paredzēts visiem Xiaomi Mesh maršrutētāju produktiem.
 • * 2976 Mb/s ir maksimālais teorētiskais bezvadu tīkla ātrums, ja vienlaicīgi tiek izmantoti 2,4 GHz (576 Mb/s) un 5 GHz (2402 Mb/s) frekvenču diapazoni. Faktiskais ātrums var atšķirties atkarībā no tīkla apstākļiem un apkārtējās vides.
 • * 254 ierīces ir kopējā kombinētā 2,4G/5G/LAN savienojamība laboratorijas apstākļos.
 • * Wi-Fi pārklājuma datus testēja Xiaomi iekšējā laboratorijā. Faktiskais Wi-Fi pārklājums var atšķirties atkarībā no tīkla un vides apstākļiem.
 • * Wi-Fi 6 (802.11ax) un funkciju, tostarp 160 MHz, OFDMA, MU-MIMO un 1024 QAM, izmantošanai ir nepieciešamas gala ierīces, kas arī atbalsta attiecīgās funkcijas.

Specifikācijas

Specifikācijas

EAN

6934177755507

Model

AX3000

Produkta veids

Tīmekļa sistēma Mesh

Procesors

Qualcomm® IPQ5000 (2 × Cortex A53 ar taktējumu līdz 1,0 GHz + NPU)

RAM

256 MB

Iebūvēta atmiņa

128 MB

Saziņa

2.4GHz

5GHz

802.11 a//gb/n/ac/ax

IEEE 802.3/3u/3ab

Operētājsistēma

MiWiFi ROM

OpenWRT

Savienotāji

3× RJ-45 (LAN), 1× RJ-45 (WAN)

Strāvas kontaktligzda

Bezvadu pārraides drošība

SSID slēpšana

WPA-PSK

WPA2-PSK

WPA3-SAE

Antena

Augsta pastiprinājuma antenas

Mitruma diapazons

10% ~ 90% RH

Temperatūras diapazons

0°C ~ 40°C

Krāsa

Melna

Platums

97 mm

Biezums

97 mm

Augstums

222 mm

Papildu informācija

Maksimālais LAN/WAN ātrums 10/100/1000MB/s

Bezvadu piekļuves kontrole (melnais un baltais saraksts)

Mesh tīkla poga

Atstatymo mygtukas

Dabiska siltuma izkliedēšana

4 LED indikatori

Komplekts

Xiaomi Mesh System AX3000

Tīkla kabelis

Barošanas kabelis

Lietotāja rokasgrāmata

Pārskati

Uzrakstīt atsauksmi
Šo vietni aizsargā reCAPTCHA un Google konfidencialitātes politika un lietošanas noteikumi.
Jūsu atsauksmes:Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack)
Your Rating