Viedtālrunis

Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic White

Samazināt līdz €1 299,00

Izcilība katrā collā. Trīs Leica Master objektīvi ar profesionālu optiku, kas nodrošina izcilu precizitāti. Darbojas ar 2. paaudzes Snapdragon 8 un ar neticami ātru 120 W uzlādi!

Ikvienam, kurš iegādājas jaunos Xiaomi 13 Pro sērijas telefonus, dāvinam Smart Air Purifier 4

YouTube Premium 3 mēneši bez maksas

Google One 2TB 6 mēneši bez maksas

 • Izplatīšana Latvijā
 • Oficiālā garantija
 • 14 dienu termiņš atgriešanai
 
€1 299,00
Xiaomi 13 Pro
Radīts kopā ar
Vairāk nekā šedevrs
Vairāk nekā šedevrsXiaomi 13 Pro ir mūsu attēlveidošanas filozofijas jaunākā versija un šedevrs aiz šedevra.Profesionāla optika, emocionāla attēlveidošanas estētika un pilna Leica pieredze ir iemiesota ierīcē, lai apvienotu gadsimtu senas attēlveidošanas leģendas ar šedevriem, ko radāt šodien.
Leica profesionālā optiskā lēca
1 collas īpaši liels sensors, 75 mm bīdāms telefoto objektīvs
Vadošais
Snapdragon® 8 2. ģen
Īpaši ātrs un efektīvs enerģijas patēriņš visas dienas garumā.
WQHD+ dinamisks 120Hz AMOLED displejs
Neticamas detaļas ar īpaši vienmērīgu atsaucību
100% 19 minūtēs*, kas iespējams ar 120 W „HyperCharge“
Vadošā uzlāde ar komplektācijā iekļauto lādētāju
Pro dizainsIzstrādāts lai
apgūtu un kalpotu
Dizains, kas radīja
meistardarbu identitāti.
Virsbūves dizains ir unikāli izliekts aizmugurē un priekšā. Izbaudiet izturīgo Corning® Gorilla® Glass Victus® displeju. Izbaudiet biokeramikas materiālu aizmugurē, kas ne tikai piešķir vienkāršotās struktūras maigumu, bet arī izceļ priekšzīmīgo dizainu: šedevrs, kas apvieno profesiju, eleganci un spēku.
Keramikas melna
Keramikas balta
Uzticams sabiedrotais šedevru radīšanai dažādās vidēsIerīce ir izturīga profesionālā līmenī ar IP68 ūdens un putekļu izturību*. Atļaujiet savam mirklim atrasties jebkur pasaulē, vai nu uz šūpojošās burāšanas laivas klāja, vai tuksnesī.
Pro kameraTas ir
meistardarbs
attēlveidošanā
Profesionāla optikaIepazīstinām ar Leica profesionālo optisko lēcu sistēmu ar sarežģīto un izsmalcināto optiku, kuru agrāk varēja piedzīvot tikai tradicionālajā fotogrāfijā tagad ir pieejama Jūsu Xiaomi 13 Pro ierīcē.
Plašs Leica 1 collas galvenā kameraŠis objektīvs pats par sevi ir neticams šedevrs, izmantojot 1 collas īpaši lielo sensoru un visas profesionālās klases optikas sastāvdaļas.50MP*
23 mm ekvivalents fokusa attālums*
3,2 µm četri vienā SuperPixel
ƒ/1,9 diafragmas atvērums
HyperOIS
*50 MP nozīmē sensora megapikseļu skaitu, faktiskie megapikseļi, kas tiek izmantoti attēlos un videoierakstos, var atšķirties atkarībā no dažādiem režīmiem.
*Lēcu fokusa attālumi ir līdzvērtīgi fokusa attālumiem noklusējuma režīmā un var atšķirties no faktiskajiem ekvivalentajiem fokusa attālumiem, lūdzu, skatiet faktiskos rezultātus.
Atklājiet unikālas kameras sastāvdaļasKatrs komponents var uzlabot jūsu objektīva kvalitāti no paša sākuma, lai sasniegtu neticami lielāku gaismas caurlaidību, ļaujot jums radīt šedevrus jebkuros apgaismojuma apstākļos.
 • 8 elementu objektīvs
  Gaismas caurlaidības uzlabošana
 • Lēcas malu pārklājums
  Samazina gaismas atstarošanu, uzlabo attēla izšķirtspēju
 • Cikliskais olefīna kopolimērs
  Samazina violeto efektu
 • Pretspīduma pārklājums
  ALD īpaši zemas atstarošanas tehnoloģija
 • IR filtrs
  Absorbē infrasarkano gaismu
Šedevri vājā gaismāSensors rada ārkārtīgi tīrus attēlus pat vājā apgaismojumā. Tas saglabā attēlu krāsu, faktūru un detaļas.
Telefoto
Leica 75mm peldošā telefoto kamera.Iedvesmojoties no ikoniskā Leica Noctilux-M 75 f/1.25 ASPH. Portretu fotografēšanas objektīvs profesionālai fotografēšanai50MP*
75 mm ekvivalents fokusa attālums*
10 cm fokusa diapazons
ƒ/2,0 diafragmas atvērums
OIS optiskā stabilizācija
*50MP attiecas uz megapikseļu skaitu sensorā; faktiskie megapikseļi, kas tiek izmantoti fotoattēlos un videoklipos, var atšķirties atkarībā no dažādiem režīmiem.
*Objektīvu fokusa attālumi ir ekvivalentie fokusa attālumiem noklusētajā režīmā un tie var atšķirties no faktiskajiem ekvivalentajiem fokusa attālumiem, lūdzu, skatieties faktiskos rezultātus.
Telefoto objektīvs, kas var peldēt, lai tvertu mirkļusIedvesmojoties no profesionāla DSLR objektīva, Xiaomi 13 Pro telefoto objektīvs ir sadalīts divās vienībās un var pārvietoties, lai iegūtu telefoto un makro fotografēšanu.
Uzņemiet ar 75 mm fokusa attālumu
Fokusa nobīdes objektīva modulis virzās uz priekšu, lai tvertu tieši vajadzīgo detaļu daudzumu, emocijas un vietu portretiem
Ātri koncentrējieties uz detaļām šedevrosIzmantojot Focal Shift tehnoloģiju un Xiaomi Imaging Engine, Xiaomi ProFocus vēl vairāk atbalsta dzīvnieku izsekošanu* un tver precīzākus momentuzņēmumus. Jūs ne tikai iemūžināsit savu suni, kas lec augšā un lejā, bet arī biti, kuru tas vajā.
*Atbalsta kaķu un suņu acu atpazīšanu.
Īpaši plats Leica īpaši plata leņķa kamera.Plašs skats uz lielo ainu ar 115° horizontālo skata leņķi.50MP
14 mm ekvivalents fokusa attālums
ƒ/2,2 diafragmas atvērums
AF autofokuss
5 cm īpaši plata leņķa makro
Gatavs profesionālai pēcapstrādei.10-bitu RAW DNG kamera un krāsu profili, ko izveidojis Adobe, lai atbalstītu Ps un Lr, piedāvājot profesionāliem fotogrāfiem pēcapstrādē.
Emocionālais
attēlveidošanas estētika
Vizuālajai estētikai mēs pieskaņojām detaļas, kalibrējām krāsas, atradām īsto stāstījuma stilu mūsu radītajam šedevram — tas viss notika ar Leica pieskārienu.
Divi fotografēšanas stili
Divi profesionāli meistardarbu stāstīšanas stili
Iedvesmojoties no Leica klasiskās estētikas, Xiaomi 13 Pro izmanto divus unikālus Leica fotografēšanas stilus un nodrošina P3 krāsu gammu, lai nodrošinātu reālu krāsu precizitāti.
Autentisks Leica izskatsAttēls saglabā asus kontrastus un labi saplūst ar klasisko Leica stilu
Leica dinamiskais izskatsIzskats padara attēlu spilgtu, vienlaikus saglabājot to dabisku, izmantojot mērenu spilgtuma un piesātinājuma regulēšanu.
Uzlabojiet savu šedevru ar
Leica
Xiaomi Imaging Engine ar Leica izveido krāsu datu bāzi, kuras pamatā ir mašīnmācīšanās no miljoniem fotoattēlu, vienlaikus atbalstot plašo P3 krāsu gammu. Reālistiska krāsu uztveršana nekad nav bijusi precīzāka.
Populārākie Leica filtriPiedāvāto filtru izvēle ir izstrādāta, lai precīzi saskaņotu krāsas, lai padarītu jūsu stāstu pievilcīgāku, vienlaikus saglabājot oriģinālas smalkās pārejas.
Profesionāla Master-lens sistēma
jūsu kabatā
Esiet portretu profesionālis un atrodiet stilu, kas vislabāk atbilst personībai, kuru fotografējat.
 • 35mm
  Melnbalta objektīva lēca
 • 50mm
  Swirly bokeh objektīva lēca
 • 75mm
  Portreta objektīva lēca
 • 90mm
  Maigā fokusa objektīva lēca
* Attēli, kas demonstrē Master-lens sistēmas funkciju, tiek uzņemti ar Xiaomi 13. Faktiskie Master-lens sistēmas rezultāti Xiaomi 13 Pro var nedaudz atšķirties
Profesionāla studija
ar perfektu sistēmu
 • HyperOIS*
  Stabilāks video ieraksts pat skriešanas laikā
 • 4K Ultra
  Nakts video
  Jūsu stāsts paliek skaidrs un vienmērīgs pat vājā apgaismojumā.
 • Izveidojiet
  ar Dolby Vision®
  Ierakstiet spilgtās detaļas tā, it kā stāsts atkal notiktu jūsu acu priekšā
*Lūdzu, skatiet reālos video ierakstīšanas formātus, ko atbalsta HyperOIS
Izbaudiet šedevru radīšanu ar Leica pieskārienuJūs varat izjust profesionalitāti un aizrautību katru mirkli, kad fotografējat ar Xiaomi 13 Pro, neatkarīgi no tā, vai tā ir nospiestā slēdža poga, M sērijas slēdža skaņa vai klasiskā Leica ūdenszīme uz jūsu šedevra.
Profesionāls sniegumsSpēks, kurš
slēpjas aiz šedevra
Vadošais
Snapdragon® 8 2. gen
Jaunā arhitektūra nodrošina lielāku veiktspēju un zemāku enerģijas patēriņu un paver jaunu ēru satriecošai energoefektivitātei un neskaitāmām priekšrocībām ikdienas un profesionālai lietošanai.
* Procesora testa rezultāti iegūti no Xiaomi Labs, AI testa rezultāti iegūti no Qualcomm oficiālajiem datiem, salīdzinot ar Snapdragon® 8 Gen 1
Pilnībā uzlādēts 19 minūtēsar 120 W Xiaomi HyperChargeLietošana visas dienas garumā*Ar 4820 mAh viena elementa akumulatoru
 • 19 stundas 22 minūtes
  Video atskaņošana
 • 5 stundas 53 minūtes
  1080p ierakstīšana
 • 104 stundas 29 minūtes
  Mūzikas atskaņošana
 • 7 stundas 49 minūtes
  Spēles
Profesionāla pieredzeNo sākumam līdz beigām,
izdzīvo savu
šedevru
WQHD+ 6,73 collu AMOLED displejsIzbaudiet savu šedevru skatīšanos un rediģēšanu izcilā skaidrībā ar 3200 x 1440 superizšķirtspēju.
Profesionāla krāsu pārvaldība
OLED panelis nodrošina pilnīgu P3 krāsu gammas pārklājumu, ļaujot pilnībā attēlot objektīva sistēmas uzlaboto krāsu bagātību.10-bit
JNCD≈ 0.21, Delta E≈ 0.28
Iegūstiet maksimālu skatu savā ekrānāVairāk nekā 200 000 parametru ir precīzi noregulēti katram pikselim, pamatojoties uz 3D krāsu atveidošanas dzinēju, veicinot arī 1900 nitu daļēju maksimālo spilgtumu.
Zīda maigums
bez jebkādām pūlēm
Izmantojot jauno LTPO tehnoloģiju, AdaptiveSync Pro displejs sasniedz adaptīvo atsvaidzes intensitāti 1–120 Hz, nodrošinot bez piepūles vienmērīgāku darbības pieredzi un lielāku energoefektivitāti.
Profesionāla līmeņa klausīšanāsDolby Atmos® stereo dubultie skaļruņi nodrošina jaudīgu audio izšķirtspēju reālistiskai, pilnvērtīgai un detalizētai skaņas kvalitātei.
Pietiekami jaudīgs
lai rezonētu ar jums
Izmantojot īpaši plaša diapazona motoru, vibrācijas tiek izteiktas smalki, izmantojot dažādas mašīnrakstīšanas, mirgošanas utt. sajūtas, tāpat kā reāla saziņa ar ierīci.
Privāts, ietilpīgs un drošsMIUI 14 tagad ir izlaists Xiaomi 13 Series. ROM tagad ir dinamisks lietotāja interfeisa dizains, dažādas iespējas vienkāršai personalizēšanai un citas privātuma funkcijas, lai padarītu visu intuitīvu un lietotājam draudzīgu.
 • Piezīmes:
 • * Šajā lapā esošie attēli un videoklipi ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem un var nebūt precīzi produkta attēlojumi. Faktiskais lietotāja interfeiss var atšķirties.
 • *Ierīce ir pārbaudīta un sertificēta kā izturīga pret šļakatām, ūdeni un putekļiem īpašos laboratorijas apstākļos ar IP68 iekļūšanas aizsardzību, pamatojoties uz IEC 60529:1989+A1:1999+A2:2013.
  Lūdzu, ņemiet vērā, ka ūdensizturības pārbaudes nosacījumi ietver: iegremdēšanu statiskā saldūdenī līdz 1,5 metru dziļumam, līdz 30 minūtēm, temperatūras delta starp ūdeni un produktu ir 5K vai mazāka. Šādas ūdensizturības pazīmes attiecas tikai uz specifiskiem laboratorijas vidē pārbaudītiem apstākļiem, kas neatbilst parastajiem lietošanas apstākļiem patērētājiem. Tāpēc aizsardzība pret iekļūšanu nav nodrošināta, ja produkts tiek pakļauts videi, kas pārsniedz testa apstākļus.
  Mēs iesakām to nepārbaudīt pašiem. Nav ieteicams izmantot pludmalē vai baseinā. Iekļūšanas aizsardzība var pasliktināties ikdienas nolietojuma, fizisku bojājumu un/vai remonta gadījumā nepieciešama demontāžas dēļ.
  Izvairieties no izstrādājuma uzlādes, fizisko pogu izmantošanas vai SIM paliktņa izņemšanas, ja izstrādājums ir pakļauts mitrumam.
  Lūdzu, uzmanīgi skatiet lietotāja rokasgrāmatu, lai uzzinātu citus drošības norādījumus.
  Garantija nesedz šķidruma bojājumus, kas radušies vidē, kas pārsniedz IP68 testa nosacījumus.
 • * 5G savienojums var atšķirties atkarībā no reģionālās pieejamības un vietējā operatora atbalsta.
 • * Procesora testa rezultāti tika iegūti no Xiaomi Labs, AI testa rezultāti tika iegūti no Qualcomm oficiālajiem datiem, salīdzinot ar Snapdragon® 8 Gen 1.
 • * Maksimālā izejas jauda būs 120W ar 220~240V ieeju; Maksimālā jauda būs 96W ar 100-120V ieeju. Maksimālā izejas jauda nedrīkst pārsniegt 120 W, jo dažos reģionos ir atšķirīgs ieejas spriegums.
 • * Uzlādes dati pārbaudīti Xiaomi Internal Labs no 2% līdz 100%, faktiskie rezultāti var atšķirties.
 • * Xiaomi 13 sērija vislabāk darbojas apkārtējās vides temperatūrā no 0°C līdz 35°C. Uzglabāšanas temperatūra no -20°C līdz 45°C. Akumulatora uzlāde un uzglabāšana karstā vidē var radīt neatgriezeniskus bojājumus. Izmantojot ierīci ļoti aukstā vidē, akumulatora darbības laiks var samazināties, taču šis stāvoklis ir īslaicīgs. Kad akumulatora temperatūra atgriežas normālā darbības diapazonā, darbība būs normāla.
 • * Akumulatora un uzlādes dati iegūti no iekšējām laboratorijām. Faktiskie rezultāti var atšķirties programmatūras versiju, vides un lietošanas apstākļu atšķirību dēļ un var neatbilst faktiskajam produktam.
 • * Ekrāns atbalsta maksimālo atsvaidzes intensitāti 120Hz. Ekrāna atsvaidzes intensitāte var nedaudz atšķirties atkarībā no dažādām lietojumprogrammu saskarnēm un spēles attēla kvalitātes. Lūdzu, skatiet faktisko pieredzi.
 • * Ja vien Xiaomi 13 Pro produkta lapā nav norādīts citādi, visi dati tiek iegūti no Xiaomi laboratorijām, produkta dizaina specifikācijām un piegādātājiem. Testēšanas dati var nedaudz atšķirties dažādu programmatūras versiju, pārbaudīto tālruņu versiju un testēšanas vides dēļ, un tie var neatspoguļot faktisko produktu.
 • * Šajā lapā esošie attēli un videoklipi ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem un var nebūt precīzi produkta attēlojumi. Faktiskais lietotāja interfeiss var atšķirties.

Specifikācijas

Specifikācijas

EAN

6941812712405

Produkta veids

Viedtālrunis

Procesors

Qualcomm® Snapdragon™ 8 Gen 2 (1 × Prime core X3, līdz 3,2 GHz, 2 × core A710, līdz 2,8 GHz, 2 × core A715, līdz 2,8 GHz, 3 × core A510, līdz 2 GHz).

Technologinis procesas

4nm

Grafiskais izkārtojums

Adreno™ 740

Ekrāna tips

HDR10+

OLED

Izliekts

LTPO

Ekrāna diagonāle

6,73"

Ekrāna izšķirtspēja

3200 × 1440 px

Ekrāna atsvaidzināšanas ātrums

120 Hz

Ekrāna skārienu atsvaidzināšanas ātrums

240Hz

Ekrāna aizsardzība

Corning® Gorilla® Glass Victus™

Funkcijas

Mirgošanas sensors

Paātrinājuma sensors

Ekrānā iebūvēts pirkstu nospiedumu lasītājs

Lāzera fokusa sensors

Infrasarkanā tālvadības pults

360° apkārtējās gaismas sensors

Iebūvēti stereo skaļruņi

Žiroskops

Saules gaismas režīms

X ass lineārais motors

Attāluma sensors

Mi Pay

Durvju karte

Automašīnas atslēga

Automātiskais spilgtums 2.0

Aizmugurējā kamera

50 MP + 50 MP + 50 MP

Aizmugurējās kameras apertūra

ƒ/1.9, 1.0", IMX989, 1.6µm, Dual Pixel PDAF, lāzera AF, OIS (50 MP) (galvenā kamera)

ƒ/2.0, 1/2,76", 0,64 µm, 3,2x optiskā tālummaiņa, OIS (50 MP) (telefoto)

ƒ/2.0, 1/2.76", FOV 115˚ AF (50 MP) (īpaši platleņķa)

Aizmugurējās kameras funkcijas

AI kamera

Palēninātas kustības videoklipi

Kaleidoskops

Panorāma

Sejas atpazīšana

Taimeris

Dokumenta režīms

AI portreta režīms ar Bokeh un dziļuma sensoru

Pro režīms

AI labiekārtošana

Video vlogs

Time-lapse filmas

Ilgos ekspozicijos

Laika sprādziens

HDR Video

Kustības uzņemšana

Priekšējā kamera

32 MP

Priekšējās kameras apertūra

ƒ/2,0

Priekšējās kameras funkcijas

Video filtri

Īss video

AI portreta režīms

Bokeh

Laika aizvars

Time-lapse Selfie

Portrait mode

Video ierakstīšanas izšķirtspēja

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Zibspuldzes lukturis

Iebūvēts

Saziņa

Wi-Fi 2.4G

Wi-Fi 5

Wi-Fi 5G

Wi-Fi 6

Wi-Fi 7

Wi-Fi Direct

WiFi 2x2 MIMO

NFC

Bluetooth 5.3

MU-MIMO

Miracast

4×4 MIMO

LTE B20 atbalsts

5G atbalsts

Atbalstītās joslas

Atbalsta NSA + SA

Atbalsta HPUE + HO RxD

GSM: 2/3/5/8

LTE FDD: 1/3/4/5/7/8/12/17/18/19/26

LTE TDD: 34/38/39/40/41/42

5G: n1/n3/n5/n8/n28a/n38/n40/n41/n77/n78/n79

Navigācija

GPS

GLONASS

Galileo

BeiDou

QZSS

NavIC

Savienotāji

C tipa USB - 1 gab.

Dual SIM

nano SIM + nano SIM vai nano SIM + eSIM

Skaņa

Hi-Res Audio

Hi-Res Audio Wireless

Dolby Atmos®

Atbalstītie audio formāti: MP3, FLAC, APE, AAC, OGG, WAV, AMR, AWB

Audio kopīgošana

Apkārtējā skaņa

HD Recording 2.0

Operētājsistēma

MIUI 14

Android 13

Šūnas tips

Li-Pol

Akumulatora ietilpība

4820 mAh

Ātra uzlāde

Bezvadu 50 W

Power Delivery 3.0

Quick Charge 2.0

Quick Charge 3.0

Quick Charge 4.0

120W HyperCharge

10W reversā bezvadu uzlāde

Platums

74,6 mm

Augstums

162,9 mm

Biezums

8,38 mm (keramika) / 8,7 mm (nano-āda)

Svars

229 g (keramika) / 210 g (nano-āda)

Protecion klase

IP68 - aizsardzība pret putekļiem, aizsardzība pret ilgstošu iegremdēšanu ūdenī

Sertifikāti

SGS Low Blue Light

Eye Care Display

Papildu informācija

Elektroniskais kompass

Barometrs

DCI-P3 krāsu gamma

10 bitu krāsas

Dolby Vision

Vairāk nekā 1 miljards krāsu

TrueColor displejs: JNCD≈0.21, Delta E≈0.28

LPDDR5X

UFS 4.0

Divi fotografēšanas stili: Leica autentiskais izskats un Leica dinamiskais izskats

Qualcomm FastConnect 7800

Komplekts

Xiaomi 13 Pro

120W barošanas avots

Lieta

USB kabelis

Lietotāja rokasgrāmata

RAM

12 GB

Iebūvēta atmiņa

256 GB

Krāsa

Balts

Pārskati

Uzrakstīt atsauksmi
Šo vietni aizsargā reCAPTCHA un Google konfidencialitātes politika un lietošanas noteikumi.
Jūsu atsauksmes:Xiaomi 13 Pro 12/256GB Ceramic White
Your Rating