Putekļu sūcējs

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White

Samazināt līdz €299,90

Rūpīga grīdas tīrīšana ar atjauninātu LDS navigāciju un suku konfigurāciju. Jaudīga 3000Pa sūkšanas jauda, automātiski kontrolēta ūdens tvertne un daudz kas cits.

 • Izplatīšana Latvijā
 • Oficiālā garantija
 • 14 dienu termiņš atgriešanai
 
€299,90
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro10 000 vibrācijas minūtē, liela ātruma slaucīšana un tīrīšana, lielisks tīrīšanas efekts.Uzlabots klasiskais dizains
Paceliet tīrīšanas jaudu nākamajā līmenī
10 000 vibrācijas minūtē*
Spēcīga noturīgu traipu noņemšana
Aprīkots ar pilna pārklājuma augstas frekvences akustisko sistēmu, viss putekļu sūcējs vibrē, lai ievērojami palielinātu tīrīšanas jaudu un viegli noņemtu noturīgus traipus, piemēram, kafijas vai sojas mērces.
 • Augstas frekvences akustiskā vibrācijas slaucīšana10 000 vibrāciju minūtē vieglai traipu noņemšanaiPilns tīrīšanas pārklājums, neizlaižot nevienu stūriParedzēts noturīgu traipu noņemšanai no mājas grīdām
 • Standarta vibrācijas slaucīšana5000 vibrācijas minūtē sarežģītai traipu noņemšanai ar zemas frekvences darbībuZema efektivitāte ar daļējām vibrācijāmNav patentēta dizaina vājai noturīgu traipu noņemšanai
Spēcīgs mikrošķiedras mazgāšanas līdzeklisMops satur mikrošķiedras, lai nodrošinātu vienmērīgu ūdens iekļūšanu, kas efektīvi noņem traipus un ātri izžāvē grīdu. Tas palīdz novērst ūdens traipu parādīšanos un grīdas bojājumus.
 • Vienmērīga ūdens iekļūšana
 • ātra grīdas žūšana
Jaunās paaudzes LDS lāzernavigācijas sistēma ātrai un precīzai mājas kartēšanaiLDS lāzera navigācijas sistēma efektīvi skenē visu sarežģīto mājas vidi, ātri kartējot un uzzīmējot robota slaucīšanas ceļu. Sistēmu var precīzi orientēt vāji apgaismotā vidē pat nakts tumsā.
 • Kartē vairākus stāvusĒrti pārslēdziet grīdas slaucīšanai
 • Jauns kartes zīmēšanas režīmsĀtra un efektīva kartēšana
 • Atrašanās vietas atmiņaPēc uzlādes pārtraukuma tas sapratīs kurā punktā Jūs to būsiet novietojuši
 • Gudrā slaucīšanaTurpināt tīrīšanu no iepriekšējā progresa
Uzlabotas slaucīšanas un tīrīšanas stratēģijas. Uzlabota putekļsūcēja pieredze
Uzlabots slaucīšanas un tīrīšanas maršruts, kas paredzēts, lai aptvertu katru stūri un apturētu putekļu uzkrāšanosĪpaši izstrādātais slaucīšanas un tīrīšanas maršruts simulē manuālu slaucīšanu ar atkārtotu slaucīšanu no kreisās puses uz labo. Integrētā inteliģentā ūdens tvertnes elektroniskā vadība nodrošina, ka robots var viegli noņemt traipus no grīdas.
Ātri noņem drupatas Atstāj grīdu tīru kā jaunu3000 Pa * sūkšanas jauda ļauj robotam savākt lielus putekļus un gružus no spraugām, liekot putekļiem pazust.
 • 3 sūkšanas un tīrīšanas režīmi
 • 4 sūkšanas jaudas iestatījumi
Pielāgoti tīrīšanas iestatījumi, lai būtu mierīgi, kad neesat mājās
Pielāgoti iestatījumi katrai telpaiTagad vari izvēlēties, kādā secībā vēlies tīrīt guļamistabas, viesistabu un virtuvi, lai nenestu putekļus no vienas telpas uz otru. Varat arī iestatīt pielāgotu tīrīšanas grafiku, pielāgojot sūkšanas un ūdens līmeni atbilstoši grīdas veidam.
Visu tīrīšanas funkciju vadība ar vienu rokuLai iegūtu vairāk vadības iespēju, izveidojiet savienojumu ar lietotni Mi Home. Kad neesat mājās, izmantojiet tālvadības pults funkciju vienkāršai tīrīšanai.
 • Tīrīšana ar vienu pieskārienuPieskarieties apgabalam, kuru vēlaties slaucīt
 • Tīrīšana ar laikuSlaucīt sev vēlamajā laikā
 • Apgabala tīrīšanaIzvēlieties zonu, kuru vēlaties tīrīt
 • Iezīmēt teritorijas / virtuālās sienasIestatiet zonu, kuru nevēlaties tīrīt
OTA jaunināšanas atbalsts, vairāk funkciju vēl tikai priekšāFunkciju optimizācija un lietotņu atjauninājumi turpinās uzlabot produkta inteliģenci, padarot Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2 Pro viedāku ar katru lietošanas reizi.
Vairāk tīrīšanas, mazāk uzlādesAr modernizēto 5200 mAh lielas ietilpības akumulatoru Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2 Pro var viegli notīrīt laukumu, kas pārsniedz 150 kvadrātmetrus*.
 • Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2
  Augstas frekvences akustiskās vibrācijas tīrītājs Jaunums5200mAh akumulators Atjaunināts3000Pa sūkšanas jauda AtjauninātsKartēšana vairākiem stāviem Jaunums
 • Mi Robot Vaccum-Mop
  Standarta slaucīšana3200 mAh akumulators2100Pa sūkšanas jaudaNav pieejams
 • * 10 000 vibrāciju minūtē: dati no Yamakawa laboratorijas. Tika pārbaudīts apkārtējās vides troksnis, kad tvertne nevibrē, iekārtas izstarotā trokšņa līmenis tika apstiprināts ar maziem viļņiem, un tika pievienota noteikta apgabala frekvenču domēna analīze, lai iegūtu divus skaņas frekvenču spektrus, tvertnes vibrācijas frekvences datus. Tika apstiprināts un pārveidots par vibrācijām minūtē. Salīdzinot ar fona troksni, tvertne vibrācijas laikā rada troksni līdz 208 Hz. Tāpēc tvertne faktiski vibrē ar 208 Hz vai 12 500 vibrācijām minūtē.
 • * 3000Pa: dati no Yamakawa laboratorijas. Kad galvenā iekārta ir pilnībā uzlādēta (akumulatora spriegums ≥ 16,5 V), noblīvēta ventilatora ieplūde ar mastiku un pārbaudīta ventilatora ieplūdes statiskā spiediena vērtība spēcīgajā režīmā. Rēģistrēta sūkšanas skaitītāja parādītā maksimālā sūkšanas spēka vērtība. Veikti divi testi un ņemti vidējie rezultāti
 • * Datus šajā lapā nodrošina Yamakawa Laboratories, ja vien nav norādīts citādi.
 • *Attiecīgo funkciju diagrammas šajā lapā ir paredzētas tikai informatīviem nolūkiem. Lūdzu, skatiet faktisko produktu.
 • *Lai pārbaudītu akumulatora darbības laiku: piepildiet ūdens tvertni, sāciet darbību un pierakstiet laiku, kas nepieciešams slaucīšanas mašīnas uzlādēšanai. Tīrīšanas laiks klusajā režīmā: 278 minūtes, tīrīšanas laukums: 196 m2; tīrīšanas laiks standarta režīmā: 213 minūtes, tīrīšanas laukums: 159 m2; tīrīšanas laiks vidējas jaudas režīmā: 165 minūtes, tīrīšanas laukums: 129 m2; tīrīšanas laiks jaudīgā režīmā: 126 minūtes, tīrīšanas laukums: 93 m2; testa dati no Sugawa Robotics Laboratory Faktiskie rezultāti var atšķirties.

Specifikācijas

Specifikācijas

EAN

6934177741852

Model

BHR5044EU

Produkta veids

Putekļu sūcējs

Funkcijas

Tālvadības pults, izmantojot lietotni

Putekļsūcēja funkcijas

Konstrukcija bez maisa

Klints sensors

Sadursmes sensors

LDS sensors - telpas lāzera skenēšana

Sienas sensors

Izgāztuves sensors

Kritiena sensors

Grīdu tīrīšana

Pašpietiekama uzlāde

Iesūknēšana

Tīrīšana

Automātiska pietauvošanās

Pārvar līdz 20 mm augstus šķēršļus

Elektroniski vadāma ūdens tvertne

Automātiska progresa atsākšana no pēdējās pozīcijas

Saziņa

2.4GHz

Sūkšanas jauda

3000Pa

Putekļu tvertnes ietilpība

450 ml

Barošanas avots

Dokēšanas stacija

Akumulatora ietilpība

5200 mAh

Nominālā jauda

35,6 W

Izejas jauda

14.4V

Nominālais spriegums

100~240Vac 50/60Hz

Svars

3,6 kg

Augstums

96,5 mm

Platums

353 mm

Biezums

353 mm

Izmēri

150 × 80,5 × 101 mm (dokstacija)

Papildu informācija

Google palīgs

Alexa

Tīrīšanas gaitas izsekošana

Komplekts

Specializēta uzlādes stacija

Putekļu sūcējs

Birstes tīrīšanas adapteris

Sānu birste

Galvenā birste

Ūdens tvertne

Galvenās birstes vāks

Mopa lupatiņa

Barošanas kabelis

Lietotāja rokasgrāmata

Krāsa

Balts

Pārskati

Uzrakstīt atsauksmi
Šo vietni aizsargā reCAPTCHA un Google konfidencialitātes politika un lietošanas noteikumi.
Jūsu atsauksmes:Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White
Your Rating