Notiek ielāde... 399 view(s)
Xiaomi Redmi 9

Tirgus pētījumi pierāda, ka mums arvien vairāk patīk lielāki telefoni. Tomēr katram ir savi argumenti, kādu telefonu izvēlēties, tāpēc Xiaomi piedāvā modeļu kļāstu noRedmi, POCO un Mi sērijas iedāvājumiem, sākot no mazāka līdz pat iespaidīgākajam. Šodien mēs jūs iepazīstināsim ar „īsto“ viedtālruni, kas atrodas izmēru skalas vidū, Redmi 9 ar diagonāli 6,53“.

Article name

Kam paredzēts Redmi 9?

Redmi 9 ir saprātīgs cenu līmenis, kas piemērots ikvienam, arī uzņēmumiem, ko apliecina godpilnā vieta uzņēmumu labāko viedtālruņu un pakalpojumu sarakstā – to iesaka Android. Kas padara Redmi 9 par piemērotu uzņēmējdarbības videi? Izturība, uzticamība, plašā funkcionalitāte un vēl daudz vairāk. Apskatīsim daudzos faktorus jau detalizēti, katru atsevišķi.

Veiktspēja

Noslogojot to visas dienas garumā, jums ir jābūt pārliecinātiem, ka tas "nenobruks“. Jūsu izvēlētajam tālrunim ir jāatbilst daudziem kritērijiem, kā prioritāte ir tā darbības ilgums pēc pilnas uzlādes. Redmi 9, kas ir aprīkots ar lielas ietilpības 5020 mAh akumulatoru, nodrošinās nepārtrauktu darbu pat ļoti noslogotās dienās. Veicot vairākus uzdevumus vienlaicīgi, pārslēgšanās starp daudzām lietojumprogrammām un darbībām netraucēs Redmi 9 saglabāt uzticamību.

Vairāk iespēju

Mūsdienu viedtālruni, īsti nevar samazināt tikai līdz pamatprocesu apstrādes jaudai vai vienkāršu un atkārtotu darbību veikšanai. Tālrunis, bieži vien, ir vienīgais, kas mums vienmēr ir līdzi, tas aizvieto maku, fotokameru, vilciena biļetes un pat vadītāja apliecību. Izmantojot Redmi 9 ar iebūvētu NFC, jūs varat maksāt par pirkumiem. Turklāt dizainā esam iekļāvuši arī infrasarkano tālvadības pulti, tādējādi sniedzot jums vēl vairāk priekšrocību, izmantojot Redmi 9.

Atklājiet savu kreativitāti...

Vai vēlaties izmantot Redmi 9 tikai priekš ikdienas pienākumiem, vai kaut kam vairāk? Tieši ar šo viedtālruni jūs varat uzņemt foršas fotogrāfijas apceļojot Latviju, ejot pārgājienā vai piedaloties jaunā Xiaomi veikala atvēršanā Akropolē, Rīgā (jau 16. oktobrī plkst. 14:00). Redmi 9 ar četrkāršo kameru ir neapturams, bildējiet mazas lietas ar macro kameru un lielas lietas ar īpašo platleņķa objektīvu.Aktivizējiet foto uzņemšanu ar vienkāršu rokas pacelšanas žestu, tagad uzņemt kopbildes ar draugiem ir kļuvis krietni vienkāršāk.

Rīkojieties ātri

Redmi 9, tiek uzskatīts par lētāko viedtālruni tirgū, kuru ir vērts iegādāties. Tieši tagad ir spēkā akcijas cenas.Tikai līdz xx. oktobrim to var iegādāties lētāk par 112.90 EUR. Pasteidzieties, jo Redmi izplatās kā svaigi pīrādziņi.

Skatīt vairāk
 • Xiaomi's first official store opens in Riga
  Rīgā atver pirmo oficiālo Xiaomi veikalu
  Rīgā atver pirmo oficiālo Xiaomi veikalu. Atverot pirmo un līdz šim vienīgo autorizēto zīmola veikalu valstī, Xiaomi iezīmē savu oficiālo ienākšanu Latvijas tirgū un pauž nopietnu pieteikumu paplašināt savas darbības jomas, tostarp gan viedtālruņu, gan plaša viedierīču sortimenta segmentā.
  2021-10-18 11:44:00
  4277 view(s)
 • Xiaomi Redmi 9
  Xiaomi Redmi 9
  Redmi 9 ir saprātīgs cenu līmenis, kas piemērots ikvienam, arī uzņēmumiem, ko apliecina godpilnā vieta uzņēmumu labāko viedtālruņu un pakalpojumu sarakstā – to iesaka Android.
  2021-10-05 10:18:00
  399 view(s)
 • Xiaomi jaunākās Bluetooth austiņas
  Xiaomi jaunākās Bluetooth austiņas
  Skaņa mūs ieskauj no visām pusēm. Dažreiz tā pārsteidz mūs ar lielu jaudu, dažreiz, tā viegli noglāsta. Nav tāda repertuāra, kādu kvalitatīvi nevarētu atskaņot Redmi Buds 3.
  2021-10-05 10:17:00
  248 view(s)
 • Xiaomi 11T pasaules pirmizrāde
  Xiaomi 11T pasaules pirmizrāde
  Viens skatiens uz šo modeli un skaidrs, ka jums ir darīšana ar viedtālruni no augstākā plaukta.
  2021-10-04 05:21:00
  134 view(s)