Notiek ielāde... 4277 view(s)
Xiaomi's first official store opens in Riga

Atverot pirmo un līdz šim vienīgo autorizēto zīmola veikalu valstī, Xiaomi iezīmē savu oficiālo ienākšanu Latvijas tirgū un pauž nopietnu pieteikumu paplašināt savas darbības jomas, tostarp gan viedtālruņu, gan plaša viedierīču sortimenta segmentā. Xiaomi veikals padarīs produktus vēl pieejamākus pircējiem, sniedzot iespēju lietot jaunākās tehnoloģijas, no kurām dažas mūsu tirgū tiks prezentētas pirmoreiz.

Atbilstīgi Canalys globālā tirgus ziņojuma datiem par 2021. gada otro ceturksni šobrīd Xiaomi ir otrs lielākais viedtālruņu ražotājs pasaulē ar 17 % tirgus daļu un 83 % pieaugumu, salīdzinot ar pagājušo gadu. Uzņēmums ir pārstāvēts vairāk nekā 100 valstīs un reģionos visā pasaulē, un ir pasaules vadošās AloT lietotāju platformas izveidotājs, kurai pievienots vairāk nekā 351,1 miljons viedierīču.

Veikala atklāšanas dienā Xiaomi un oficiālais izplatītājs Latvijā UAB Wind Traders LV gaidīs apmeklētājus ar īpašiem piedāvājumiem un cenām atsevišķiem produktiem: Atklāšanas dienā pircēji veikalā varēs iegādāties populārākos tālruņus Redmi 9T ar 35% atlaidi, Redmi Note 9 Pro ar 40% atlaidi un Mi 11 Lite 5G ar 30% atlaidi. Atklāšanas dienā būs pieejamas arī dažādas atlaides ekosistēmas produktiem – līdz pat 50 %. Dienas gaitā loterijā varēs laimēt arī daudzas un dažādas dāvanas. Xiaomi Mi Smart Band 5 ar atlaidi varēs iegādāties vēl veselu mēnesi pēc pasākuma.

Jaunais salons jūs gaida

Apskatiet jauno Xiaomi veikalu Rīgā, t/c Akropole, visā tā krāšņumā ar bagātīgu jaunumu, īpašo piedāvājumu klāstu un viedierīču sortimentu ikdienas lietošanai. Svinēsim kopā!

Skatīt vairāk
 • Xiaomi's first official store opens in Riga
  Rīgā atver pirmo oficiālo Xiaomi veikalu
  Rīgā atver pirmo oficiālo Xiaomi veikalu. Atverot pirmo un līdz šim vienīgo autorizēto zīmola veikalu valstī, Xiaomi iezīmē savu oficiālo ienākšanu Latvijas tirgū un pauž nopietnu pieteikumu paplašināt savas darbības jomas, tostarp gan viedtālruņu, gan plaša viedierīču sortimenta segmentā.
  2021-10-18 11:44:00
  4277 view(s)
 • Xiaomi Redmi 9
  Xiaomi Redmi 9
  Redmi 9 ir saprātīgs cenu līmenis, kas piemērots ikvienam, arī uzņēmumiem, ko apliecina godpilnā vieta uzņēmumu labāko viedtālruņu un pakalpojumu sarakstā – to iesaka Android.
  2021-10-05 10:18:00
  399 view(s)
 • Xiaomi jaunākās Bluetooth austiņas
  Xiaomi jaunākās Bluetooth austiņas
  Skaņa mūs ieskauj no visām pusēm. Dažreiz tā pārsteidz mūs ar lielu jaudu, dažreiz, tā viegli noglāsta. Nav tāda repertuāra, kādu kvalitatīvi nevarētu atskaņot Redmi Buds 3.
  2021-10-05 10:17:00
  248 view(s)
 • Xiaomi 11T pasaules pirmizrāde
  Xiaomi 11T pasaules pirmizrāde
  Viens skatiens uz šo modeli un skaidrs, ka jums ir darīšana ar viedtālruni no augstākā plaukta.
  2021-10-04 05:21:00
  134 view(s)